Nacházíte se: Úvod > Obec Radvanec > Novinky a informace > Napojování na kanalizaci bude možné od 1.10.2018.

Novinky a informace

Napojování na kanalizaci bude možné od 1.10.2018.

23.09.2018

Napojovat na kanalizaci bude možné od 1.10.2018. Současně s napojením je ale ještě potřeba zvládnout několik kroků.  Po vybudování přípojky podle projektu na vašem pozemku je třeba se spojit se zákaznickým centrem Severočeských vodovodů a kanalizací v České Lípě (SČVaK), kde sepíšete smlouvu o připojení. K této smlouvě je třeba dodat projekt přípojky, uzemní souhlas od stavebního úřadu, revizi přípojky a geodetické zaměření. Pokud nebudete mít geodetické zaměření, SČVaK s vámi sepíšete smlouvu pouze na půl roku a pak budete mít čas tento doklad doplnit. Kdo sepisoval smlouvu v době, kdy se připojoval na vodovod a kanalizační přípojku má zaregistrovanou, musí na SČVaK doložit už jenom revizi přípojky a geodetické zaměření.
Pro zajištění revize kanalizační přípojky je třeba se spojit s paní Neubajerovou, tel. 487 521 521 a ta Vám zajistí termín návštěvy pracovníků ze SČVaK. Při provádění revize je třeba mít připraven přístup k vodoměru, kde se odečte stav a dále 620,- Kč v hotovosti na poplatek za zhotovení této revize.

SČVaK bude pravidelně provádět kontroly v obci, aby zamezil neohlášenému připojení.

Další informace dostanete v nejbližší době do schránky a pokud budete potřebovat pomoc nebo doplňující informace kontaktujte starostu na telefonní číslo 724 149 320. Zpět na výpis novinek a informací